Komerční lisování

Vážení,
rádi bychom Vám v krátkosti představili naši společnost a výrobní možnosti, které Vám můžeme nabídnout.

Naše zaměření je rozděleno do dvou hlavních částí, které se ve vlastní výrobě víceméně prolínají.

První částí je výroba, export a import ručního stavebního nářadí a spotřebního železářského zboží, které z největší části dodáváme prostřednictvím velkoobchodní sítě do železářských maloobchodů, stavebnin a do obchodních řetězců.

Druhou částí je komerční lisování, kde převážně vyrábíme pro automobilový průmysl díly výfukových systémů ( víka, přepážky, katalyzátorové díly, atd. ) z nerezového a pohliníkovaného plechu, a pro elektrotechnický průmysl lisujeme díly pro výrobu a opravy trakčních elektromotorů.

Vzhledem k širokému spektru našich vlastních výrobků a i komerčních zakázek máme zkušenosti s lisováním různých materiálů, od běžných ocelových plechů přes kalené planžety a křemíkový plech, až po nerezové materiály různých jakostí.

Jsme vybaveni lisy v rozsahu 10 až 315 t, z čehož lisy 10 – 250 t jsou lisy excentrické, a 315 t lis je lis klikový se zdvihem 50 mm.

Naše hlavní zaměření je na lisování středně velkých výlisků s ručním zakládáním, a pro automatické lisování máme lisovací linky se 100t excentrickými lisy a rotačními podavači, kde můžeme zpracovávat materiál ze svitků do šíře 400 mm při síle materiálu do 1,5 mm.

Samozřejmě provádíme i údržbu lisovacích přípravků (broušení, seřízení) včetně jejich drobných oprav, a po vzájemné dohodě jsme schopni zajistit i výrobu nových nástrojů včetně jejich konstrukčního zpracování.

V oblasti komerčního lisování zaměřeného na automobilový průmysl jsou našimi zákazníky společnosti Bosal s.r.o. a Autometal s.r.o. pro které vyrábíme díly na výfukové systémy převážně z nerezových materiálů tříd 1.4509, 1.4512 a 1.4301. Dále spolupracujeme se společností SKD a.s. Praha, pro které lisujeme díly pro trakční elektromotory, se společností Pipelife Czech s.r.o. (dorazové vložky ventilů).


V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Aleše Nevrklu (mob.: 603 181 164; e-mail: nevrkla@encosystem.com) a po vzájemné domluvě Vám rádi zpracujeme nabídku na Vámi poptávané práce.